Blog BiriçerikBlog Biriçerik

Bir içeriğim olsun diyorsanız, doğru yerdesiniz!

Sanal Numara Nedir, Nasıl Alınır ?

Sosyal medya platformları son zamanlarda aldığı önlemler ile birlikte sistemde üyelik açan kullanıcıların bot olup olmadığını kontrol etmek amacıyla mobil onay sistemi uygulamasını hayata geçirdi. Platformlara üye olan her kullanıcıdan kişisel telefon numaralarını talep ederek bu numaralara gönderdiği sms onay ile birlikte hesapları hem daha güvenli hale getirmeyi hem de bot hesaplara engel olmayı hedefledi. Bu hedefler doğrultusunda kullanıcılar daha fazla hesaba sahip olmak amacıyla sanal numara temin etme ihtiyacı duydu. BirOnay sistemi kullanıcıların bu talebini karşılamak amacıyla uygun fiyatlar ile sanal numara hizmeti sunmaya başladı.

Sanal Numara Hizmeti Nedir?

Yazımızın girişinde de bahsettiğimiz gibi genel olarak internet üzerinden üyelik sistemi kullanan e – ticaret firmalarının kayıtlı kullanıcıların bot olup olmadığını kontrol etmek amacıyla kişisel numara talep etmesi ve kullanıcıların bu talebe kendi numaralarını vermek istememeleri ile ortaya çıkmıştır. Son günlerde fazlasıyla popülerlik kazanan bu sistem girişimciler tarafından gelir kapısı olarak görülmeye başlandı. Bir Onay Sanal Numara Hizmetleri tarafından yaklaşık olarak 47 ülkede 30’dan fazla numara ile kolay bir şekilde hizmet alabiliyorsunuz. Özellikle Microsoft, Netflix, WhatsApp, Facebook ve Twitter kullanıcılarının birden fazla hesaba sahip olarak fiziksel hat temin etmelerine gerek kalmadan hesap açmaları konusunda bu hizmet adeta biçilmiş kaftan haline gelmiştir.

BirOnay’dan Sanal Numara Hizmeti Nasıl Alabilirim?

BirOnay tarafından sunulan tek kullanımlık telefon numarası satın alma işlemleriniz fazlasıyla kolay adımlar sonucunda gerçekleşebiliyor. Sisteme üye olduktan sonra online ödeme, havale ve eft işlemleri sonucunda hesabınıza bakiye yükleyebilir ve bu bakiyeler ile Türkiye whatsapp numarası hizmetinden tutun netflix onay hizmetine kadar birçok uygulamayı rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Sisteme minimum bakiye yükleme miktarı online ödeme ile 5 tl olup tamamen 3D Secure ile rahat bir ödeme işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Sms onay sistemi sayesinde kişisel ihtiyaçlarınız dışında birçok işlem rahat bir şekilde yapılarak diğer servislerde de hizmet alabilirsiniz. Aynı zamanda sistemde satın aldığınız numaralara herhangi bir onay kodu gelmemesi durumunda direkt olarak kullandığınız bakiye iade edilerek tekrardan numara satın alma imkanı sizlere BirOnay tarafından sağlanmaktadır.

BirOnay Sanal Numara Hizmetleri’ne erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.Leave a Reply

Your email address will not be published.

*
*
*